HIZLI MENÜ
KAYNES’E SOR !
  • Lütfen aşağıdaki formu doldurun.
    Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.
01
Başvuru İşlemleri

Sitemizde yer alan aday başvuru formunu indirerek veya online başvuru formundaki bilgilerini eksiksiz, doğru ve tam bir şekilde doldurduktan sonra çıktı alarak ıslak imzalı şekilde ve kimlik fotokopinizle birlikte Kaynes'e iletiniz.

Formu doldurmakla ilgili destek almak için bu numaraları arayarak belgelendirme danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Bireysel Belgelendirme Danışmanı  0553 793 72 94 Arayın veya WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Belgelendirme Danışmanı 0555 896 40 87 Arayın veya Yazın WhatsApp aktiftir.

Kurumsal Belgelendirme Danışmanı 0542 340 80 83 Arayın veya Yazın WhatsApp aktiftir.

Kurumsal Belgelendirme Danışmanı 0542 340 80 50 Arayın veya Yazın WhatsApp aktiftir.

Kurumsal Belgelendirme Danışmanı 0553 723 54 23 Arayın veya Yazın WhatsApp aktiftir.

02
Sınav Ücreti

Sınav ücretinin Kaynes'in MYK tanımlı hesabına yatırılması gerekmektedir. (Ödemenin Yapılacağı Hesap Numaraları) ve sitemizdeki sınav ve belge kurallarını okuyarak sınav kuralları ve içeriği hakkında bilgi sahibi olun. (Sınav ücretinin yatırılacağı banka bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.)

03
Sınav Günü

Kaynes tarafından size bildirilen tarihte sınava girin. Sınav saatinden en az 30 dakika öncesinde sınav alanında olunuz.

04
Belge Teslim İşlemleri

Kaynes, Mesleki Yeterlilik Belgenizi adresinize göndersin ve devlet teşvikinden faydalanmanız için gerekli işlemleri yapsın. (Başvuru yaptığınız meslek teşvik kapsamında olması durumunda geçerlidir.)

05
Teşvik İşlemleri

Sınavda başarılı olmanız durumunda, devlet teşviki sayesinde hem ödediğiniz sınav ücretini geri alın hemde mesleğinizi daha rekabetçi ve daha güvenli bir şekilde icra etmenizi sağlayacak, yurt dışında da geçerli bir belgenin sahibi olun. (Dikkat: Başvuru yaptığınız meslek teşvik kapsamında olması durumunda geçerlidir.)

06
Geri Ödeme

İŞKUR, Kaynes'e ödemiş olduğunuz sınav ücretini, başvuru formunda belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza yatırsın. (Başvuru yaptığınız meslek teşvik kapsamında olması durumunda geçerlidir.)

E-Posta Listemize Katılın! Kaynes'e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun.